Strony www


Mobilne

Zaprojektowane dla mobilnych użytkowników m.in. smartfonów i tabletów. Wyróżniają się innym układem i menu oraz dopasowaniem jakości i ilości treści do małych rozdzielczości. To specjalna, niezależna wersja witryny.

Responsywne

Strona automatycznie dopasowuje się do wielkości wyświetlacza użytkownika. To wygodne i przyszłościowe rozwiązanie rekomendowane przez zespół Google. Ułatwia to czytanie zawartości i nawigację zwiększając komfort użytkownika.

CMS

To System Zarządzania Treścią strony. Pozwala swobodnie zmieniać teksty, dodawać galerie zdjęć czy tworzyć kopie zapasowe całej witryny. Jest prosty w obsłudze i nie wymaga znajomości skomplikowanych technologii informatycznych.

Landing Page

Strony stworzone do realizowania konkretnych celów. Są projektowane wg ściśle określonych zasad marketingowych skłaniających użytkownika do wykonania wybranej przez nas akcji np.: zakup naszego produktu. Często używane w AdWords.

Paralaxy

Wykonane z zastosowaniem nowych technologii zapewniają bogate wrażenia użytkownika. Pozwalają tworzyć zaawansowane animacje bez użycia flash'a. Doskonale nadają się do prezentacji i recenzji produktów oraz stron marketingowych.

3D

To nowa technologia, dzięki której cała zawartość strony reaguje na ruchy myszy lub urządzenia mobilnego sprawiając wrażenie prawdziwej interakcji z witryną. Dzięki zastosowaniu perspektywy możemy tworzyć niespotykane efekty wizualne.

One page scroll

To nowe podejście do układu, dzięki któremu cała treść zawarta jest na jednej stronie. Rolę nawigacji pełni animowane efektowne przewijanie witryny. Nie ma potrzeby wielokrotnego przeładowywania strony w oknie przeglądarki.

Inne

Możliwe jest łączenie funkcjonalności różnego typu. Np.: Strona responsywna z CMS, której treść jest płynnie przewijana w oknie przeglądarki. Wykonuję również inne, niestandardowe projekty przygotowane według specyfikacji klienta.

Masz pytania?


Oferuję:

  • Domena i hosting na rok gratis!
  • Nowe technologie - strony mobilne, responsywne i 3D.
  • Szeroki zakres usług i kompleksowe rozwiązania reklamowe.
  • Certyfikowani przez Google specjaliści ds. reklamy.
  • Intuicyjny system zarządzania zawartością stron (CMS).
  • Łatwa rozbudowa i tysiące darmowych dodatków.
  • Darmowy zaawansowany system statystyk ruchu na stronie.
  • System kopii zapasowych i przywracania danych (CMS).
  • Zabezpieczenia przed wirusami i atakami hackerów (CMS).


© 2019