Skuteczna reklama w internecie.

Docieraj do zainteresowanych.

Mobilne strony www

Kampanie reklamowe Google AdWords

AdWords

Dzięki systemowi Google AdWords oraz sieci reklamowej możesz dotrzeć do milionów klientów zainteresowanych Twoim produktem. To nie tylko wyszukiwarka Google, ale również YouTube i setki tysięci innych portali. System zapewnia pełną kontrolę kosztów. Sam określasz ile chcesz wydać. Płacisz tylko za skuteczną reklamę!


Lokalne kampanie reklamowe

Lokalizacja

Narzędzia reklamowe Google pozwalają nam kierować reklamę tylko do zainteresowanych użytkowników, którzy znajdują się w określonej lokalizacji (np.: Warszawa), odległości (np.: 15km od firmy), używają określonego języka i korzystają z konkretnych urządzeń (np: tablety). To niezwykle skuteczny sposób dotarcia do klientów.


Reklamy skierowane na tematy

Tematy

Chcesz dotrzeć do ludzi zainteresowanych motoryzacją lub ogrodnictwem? Nic prostszego. Po określeniu zainteresowań i tematów system sam dobierz odpowiednie miejsca docelowe, gdzie pojawią się Twoje reklamy. Nie trać czasu i pieniędzy na emisję reklam niezainteresowanym użytkownikom. Kluczem jest nieustanna optymalizacja kampanii.


Kampanie remarketingowe

Remarketing

Forma reklamy pozwalająca wrócić do internautów, którzy już byli na naszej stronie i przedstawić im specjalne reklamy np.: nakłaniające do powrotu. Dzięki wiedzy o tym, czego wcześniej szukali i co robili na naszej stronie możemy zaproponować im bardzo trafne reklamy konkretnych produktów czy usług zwiększając szanse konwersji.


Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie

Zespół długofalowych działań mających na celu podniesienie pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Zastosowanie dozwolonych metod (White Hat) i odpowiedniej optymalizacji strony przynosi bezpieczne i długotrwałe efekty. Daj się znaleźć swoim potencjalnym klientom! Zwiększ ruch na stronie, sprzedawaj i zarabiaj!


Konwersje - kampanie sprzedażowe

Sprzedaż

Specjalistyczna optymalizacja stron, aby lepiej realizowały konkretne cele sprzedażowe. Zmiany układu i treści wg ściśle określonych zasad skłaniających użytkownika do wykonania wybranej przez nas akcji (np.: zakup naszego produktu). Często używane w kampaniach reklamowych AdWords. Pozwalają podnieść sprzedaż o kilkaset procent.


Efektywne kampanie z pomiarem efektów

Efektywność

System pozwala określić czy klient po wejściu na stronę wykonał zadanie, na którym Ci zależy (np.: zakup produktu). Pozwala to na optymalizację działań reklamowych. Dzięki temu zobaczysz, co dzieje się po kliknięciu Twojej reklamy (np. czy klient kupił Twój produkt, zadzwonił z komórki, czy może pobrał aplikację) i zwiększysz ROI.


Szczegółowe raporty z efektów kampanii reklamowych

Raporty

Szczegółowa kontrola ruchu na stronie i zachowań użytkowników. Dzięki szczegółowej wiedzy na którym etapie zakupów użytkownicy często rezygnują i opuszczają stronę możemy wprowadzić niezbędne zmiany i zwiększyć zyski. To bezcenne dane pozwalające na efektywną optymalizację strony www i kampanii marketingowych.


Masz pytania?


Oferuję:

  • Domena i hosting na rok gratis!
  • Nowe technologie - strony mobilne, responsywne i 3D.
  • Szeroki zakres usług i kompleksowe rozwiązania reklamowe.
  • Certyfikowani przez Google specjaliści ds. reklamy.
  • Intuicyjny system zarządzania zawartością stron (CMS).
  • Łatwa rozbudowa i tysiące darmowych dodatków.
  • Darmowy zaawansowany system statystyk ruchu na stronie.
  • System kopii zapasowych i przywracania danych (CMS).
  • Zabezpieczenia przed wirusami i atakami hackerów (CMS).


© 2019