Analizy efektywności.

Czemu tak drogo?

Mobilne strony www

Statystyki ruchu na stronie www

Ruch na stronie

Czy wiesz ile osób odwiedziło Twoją stronę w zeszłym miesiącu? Z jakiego byli kraju czy miasta? Jakiej byli płci i ile mieli lat? Ile czasu spędzili na stronie i co na niej robili? Czym się interesują i jak trafili na Twoją stronę? To tylko część bardzo istotnych informacji, które powinieneś stale monitorować.


Analizy działania stron i kampanii

Cele

Jaki jest główny cel działania strony? Sprzedaż? Zbieranie danych kontaktowych? Zachęcenie do kontaktu z firmą? Czy witryna spełnia swoje zadanie? Jeśli nie, co trzeba zmienić. To pozornie proste pytanie stwarza wiele problemów. Lubisz wydawać pieniądze nie widząc żadnych efektów..?


Badanie konwersji i efektywności

Konwersje

Czy Twoje reklamy są efektywny i opłacalne? Sprawdź ile osób zadzwoniło do Ciebie z reklamy AdWords. Zobacz, które reklamy generują większy zysk i gdzie opłaca się reklamować. Dobra kampania reklamowa to inwestycja, nie koszt! Podejmuj trafne decyzje inwestycyjne.


Testy stron i zwiększenie sprzedaży

Testy A/B

Umożliwiają zbadanie skuteczności witryny w czasie rzeczywistym. Dzięki serii testów uzyskujemy możliwość określenia, które elementy strony pomagają nam zrealizować cele, które obniżają sprzedaż oraz czy i jak można je poprawić. Wzrost sprzedaży to najlepsza weryfikacja naszych pomysłów na stronę.


Darmowe statystyki Googla Analytics

Analytics

To darmowy, zaawansowany system statystyk umożliwiający bardzo dokładną analizę działania naszej strony i marketingu. W połączeniu z AdWords daje nam możliwość zebrania nieocenionych danych na temat efektywności naszych kampanii w internecie i ciągłej optymalizacji działań.


Narzędzia Google dla webmasterów

Webmaster

Zbiór darmowych narzędzi dzięki, którym przetestujemy wydajność i problemy z działaniem naszej strony www. Dowiemy się również, jak widzą ją roboty Google i zwykli użytkownicy. Co należy poprawić, aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania oraz popularność w sieci.


Optymalizacja działania stron www

Optymalizacja kodu

Dzięki testowaniu i optymalizacji wydajności kodu naszej witryny możemy wyeliminować wiele błędów, które odstraszają potencjalnych klientów. Kluczowe jest zadbanie o bezbłędne działanie strony we wszystkich popularnych przeglądarkach i na wszystkich urządzeniach. Nie traćmy klientów.


Optymalizacja szybkości stron internetowych

Szybkość witryny

Jest wiele istotnych elementów wpływających na szybkość działania strony www i komfort jej użytkowników. To często przekłada się na wielkość naszej sprzedaży. Najczęściej są to: szybkość serwera (hostingu), jakość kodu, kolejność ładowania skryptów, optymalizacja grafiki.


Masz pytania?


Oferuję:

  • Domena i hosting na rok gratis!
  • Nowe technologie - strony mobilne, responsywne i 3D.
  • Szeroki zakres usług i kompleksowe rozwiązania reklamowe.
  • Certyfikowani przez Google specjaliści ds. reklamy.
  • Intuicyjny system zarządzania zawartością stron (CMS).
  • Łatwa rozbudowa i tysiące darmowych dodatków.
  • Darmowy zaawansowany system statystyk ruchu na stronie.
  • System kopii zapasowych i przywracania danych (CMS).
  • Zabezpieczenia przed wirusami i atakami hackerów (CMS).
Analiza i optymalizacja stron www


© 2019